21.6.
21 hodin
Mnichov

Argentina - Pobřeží slonoviny 2:1 (2:0)
Branky: 24. Crespo, 38. Saviola - 82. Drogba. Rozhodčí: De Bleeckere - Hermans, Vromans (všichni Bel.). ŽK: Saviola, Heinze, González - Eboué, Drogba. Diváci: 50.000.
Argentina: Abbondanzieri - Burdisso, Ayala, Heinze, Sorín - Rodriguez, Mascherano, Cambiasso - Riquelme (90. Aimar) - Saviola (76. González), Crespo (64. Palacio). Trenér: Pekerman.
Pobřeží slonoviny: Tizié - Eboué, K. Touré, Meité, Boka - Zokora, Y. Touré, Keita (75. A. Koné), Akalé (62. B. Koné) - Kalou (56. Dindane), Drogba. Trenér: Michel.

Srbsko a Černá Hora - Nizozemsko 0:1 (0:1)
Branka: 18. Robben. Rozhodčí: Merk - Schräer, Salver (všichni Něm.). ŽK: Stankovič, Koroman, Dragutinovič, Gavrančič - Van Bronckhorst, Heitinga. Diváci: 37.216.
SČH: Jevrič - N. Djordjevič (43. Koroman), Gavrančič, Krstajič, Dragutinovič - Nadj, Duljaj, Stankovič, P. Djordjevič - Miloševič (46. Žigič), Kežman (67. Ljuboja). Trenér: Petkovič.
Nizozemsko: Van der Sar - Heitinga, Ooijer, Mathijsen (84. Boulahrouz), Van Bronckhorst - Van Bommel (60. Landzaat), Sneijder, Cocu - Van Persie, Van Nistelrooij (69. Kuijt), Robben. Trenér: Van Basten.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pic

(Argentina - Pobřeží Slonoviny, 20. 6. 2006 12:39)

Argentina - Pobřeží Slonoviny (Rostacr, 11. 06. 2006 08:24)Argentina dokráčela po jistém výkonu v prvním poločase a nejistém výkonu v druhém poločase k cenému vítězství, protože v takhle nabité skupině bude každá výhra znamenat velký krok k postupu zë skupiny. Díky famozní předvidatelnosti Riquelmeho, dokázala vstřelit dvě branky což nakonec rozhodlo. Posledních 20 minut málem doplatila až na příliš profesorský fotbal, na což málem doplatili. Hráči Pobřeží Slonoviny byli zdatným soupeřem a ve druhém poločase Argentinu jasně přehráli, škoda jen, že u nich, chyběla větší přímočarost v tahu na branku.Jednoznačně co do kvality nejlepší dosud odehrané utkání.Nejlepší hráči Riquelme - Drogba.