Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skupina B


Místo
Tým
Výhra
Prohra
Remíza
Skóre
Body
1


2


3


4ObrazekObrazekObrazekObrazek

Týmy
Den
Hodina
Stadion
Výsledek
Anglie-Paraquay
10.6.
15 hodin
Frankfurt
1 : 0
Trinidad/Tobago-Švédsko
10.6.
18 hodin
Dortmund
0 : 0
Anglie-Trinidad/Tobago15.6.
18 hodin
Norimberk

Švédsko-Paraguay
15.6.
21 hodin
Berlín

Švédsko-Anglie
20.6.
21 hodinKolín

Paraquay-Trinidad/Tobago20.6.
21 hodinKaiserslauternAnglie-Paraquay1:0 (1:0)
Branka: 3. vlastní Gamarra. Rozhodčí: Rodriguez (Mex.) - Camargo (Mex.), Leal (Kost.). ŽK: Gerrard, Crouch - Váldez. Diváci: 48.900 (vyprodáno).
Anglie: Robinson - Neville, Terry, Ferdinand, A. Cole - Beckham, Gerrard, Lampard, J. Cole (83. Hargreaves) - Owen (56. Downing), Crouch. Trenér: Eriksson.
Paraguay: Villar (8. Bobadilla) - Caniza, Gamarra, Cáceres, Toledo (82. Núněz) - Bonet (68. Cuevas), Acuňa, Paredes, Riveros - Váldez, Santa Cruz. Trenér: Ruiz.


Trinidad/Tobago-Švédsko 0:0

Rozhodčí: Maidin (Sing.) - Permpanich (Thaj.), Kulúm (SAE). ŽK: A. John, Yorke - Larsson. ČK: 46. A. John (Trin.). Diváci: 62.959.
Trinidad: Hislop - Lawrence, Sancho, A. John, Gray - Birchall, Edwards, Yorke, Theobald (67. Whitley) - Samuel (53. Glen) - S. John. Trenér: Beenhakker.
Švédsko: Shaaban - Alexandersson, Mellberg, Lucic, Edman - Wilhelmsson (79. Jonson), Linderoth (79. Källström), A. Svensson (62. Allbäck), Ljungberg - Ibrahimovic, Larsson. Trenér: Lagerbäck
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Trinidad/Tobago-Švédsko

(Rostacr, 11. 6. 2006 8:43)

Vůbec nejpodivnější zápas dosavadního průběhu. Švédsko probuď se, takový kádr, kterým disponuje Švédsko musí takovéhoto soupeře co se týče gólu jasně přehrát. Tyhle body můžou rozhodnout v neprospěch Švédů samých, při konečném zúčtování ve skupinách, anebo že by se rodilo další překvapení od Trinidadu, jako to bylo na předešlém MS v Korei a Japonsku? Osobně tomu nevěřím, jen tým okolo playerů Larssona a Ibrahimoviče neměl svůj den, ale je také možné že se tento den stane klíčovým pro jejich postup ze skupiny do dalších bojů na šampionátu.

Anglie - Paraquay

(Rostacr, 11. 6. 2006 8:35)

Anglie mne zklamala svým pojetím hry, nevytvářela si šance jak jsem od ní očekával a bloudila především ve středu hřiště. Gerrard, Lampard od obou jsem čekal to co je vyzdvihuje nad ostatní, buldočí zarputilost a podpora ve hře do předu a střely ze střední vzdálenosti, nic z toho se nekonalo. Paraquay hrála na to na co měla a nebýt nešťastného vlastního gólu mohla dokráčet v pohodě a klidu k cenné remíze. Anglie, pokud chce dojít co nejdál musí přidat na obrátkách a nespokojit se stím že příště zase může vyhrát vlastní brankou svého soupeře.