Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhodčího pro úvodní zápas na MS zná dobře brankář Čech

11. 6. 2006

Rozhodčího pro úvodní zápas na MS zná dobře brankář Čech


Paraguayská trojice rozhodčích bude řídit úvodní zápas české fotbalové reprezentace na mistrovství světa s týmem USA. Jako hlavní byl delegován pro pondělní duel v Gelsenkirchenu pětatřicetiletý Carlos Amarilla, který je na listině mezinárodních rozhodčích devátým rokem.

Pro dva české fotbalisty to nebude zcela neznámý sudí. Amarilla se totiž v rámci výměn mezi kontinentálními federacemi objevil v roce 2000 na mistrovství Evropy do osmnácti let, kde rozhodoval duel Česká republika - Rusko (1:1), v němž nastoupili ze současného kádru Milan Baroš a Petr Čech. Současná brankářská jednička potkala sudího ještě o rok později, kdy pod jeho dohledem na mistrovství světa dvacítek český celek porazil 3:0 Austrálii. 

Na nejvyšší úrovni v soutěžích řízených FIFA odřídil Amarilla již 23 zápasů. Vedle rodné španělštiny ovládá také portugalštinu a angličtinu.

Jeho asistenty v pondělním utkání budou krajané Amelio Andino, čtyřiačtyřicetiletý sudí, který se zúčastnil například i olympijského turnaje v Aténách před dvěma lety, a o rok mladší Emanuel Bernal.

Zdroj: aktualne.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Binance

(Charlesrek, 29. 7. 2022 7:28)

BTC may be the latest or last chance to get rich in this era. It will reach $200000 next year or the next year.

BTC has increased 20 times in the last year, and other coins have increased 800 times!!!

Think about only $2 a few years ago. Come to the world's largest and safest virtual currency exchange Binance to Get free rewards. Don't miss the most important opportunity in life!!!

https://hi.switchy.io/91xl